Centrale electrice de camping pentru proiecte cu ridicata și OEM
YAZO produce centrale electrice de camping LiFePO4 de la 350W / 288Wh la 2400W / 2232Wh pentru distribuitori, mărci de exterior, furnizori de RV și proiecte OEM. Gama include modele compacte, de-gamă medie și de-înaltă capacitate, cu diferite configurații de încărcare și de piață.
Alegeți după puterea necesară, capacitatea bateriei, portabilitate, nevoile de încărcare și piața de destinație. Pentru dimensionarea aparatului și planificarea timpului de funcționare, consultațiSoluție Camping & RV Power.
-
Generator solar 2400W 2232WhY024|2400W / 2232Wh Producător de stații electrice portabile de 2400W pentru implementări complete de energie pe câmp-Y024 combină stocarea energiei de 2232Wh cu o ieșire AC nominală de 2400W,...
-
Centrală electrică de mare capacitate USB-C 2232Wh• 2232Wh-capacitate mare de stocare a energiei
• Ieșire AC nominală de 2400 W / 2600 W boost
• Putere de supratensiune de 4500 W pentru sarcini de pornire
• Versiuni de ieșire US 120V și... -
Generator solar LiFePO4 1500W 1488Wh• Capacitate baterie 1488Wh LiFePO4
• Ieșire AC nominală de 1500 W
• 1700W boost / 3600W putere maximă
• Intrare de încărcare AC până la 400W
• Putere de încărcare solară de până la... -
Centrală electrică de camping LiFePO4 1200W 992Wh• Capacitate baterie 992Wh LiFePO4
• Ieșire AC nominală de 1200 W
• 1500W îmbunătățit / 3600W putere maximă
• Intrare de încărcare AC până la 300W
• Putere de încărcare solară de până... -
Centrală portabilă de încărcare rapidă de 700 W• Capacitate de putere portabilă de 576Wh
• Ieșire AC nominală de 700 W cu supratensiune de 1200 W
• Intrare de încărcare AC până la 400W
• Intrare de încărcare solară de până la... -
Centrală portabilă compactă LiFePO4 de 350 W• Baterie LiFePO4 de 288Wh
• Ieșire AC nominală de 350 W cu supratensiune de 600 W
• Ieșire USB-C de până la 140 W
• Intrare solară MPPT de până la 240W
• Versiuni de piata 120V sau... -
Centrală de camping LiFePO4 ușoară de 600 W• Capacitate baterie 512Wh LiFePO4
• Ieșire AC nominală de 600 W cu vârf de 1200 W
• Intrare de încărcare AC până la 300W
• Intrare de încărcare solară de până la 240W
• Ieșire priză...
Alegeți după putere și capacitate
Utilizați intervalul de putere pentru a restrânge familia de produse, apoi comparați modelele exacte de mai jos.
Compact Camping Power
PPY-P350L · Y03 Pro · PPY-P700LPentru încărcături mobile mai ușoare și portabilitate-primele game de produse.
Vizualizați Y03 ProPuterea de campare de -gamă medie
Y012 · Y015Pentru o putere mai mare și o durată de funcționare mai lungă fără a trece la clasa de 2 kWh.
Vizualizare Y012Putere RV de{0}}înaltă capacitate
Y024 Lite · Y024Pentru încărcături mai mari exterioare și RV cu energie stocată și aport solar mai mare.
Vedeți Y024Comparați modelele de stații electrice de camping
| Model | Capacitatea bateriei | Ieșire nominală | Intrare solară | Gamă |
|---|---|---|---|---|
| PPY-P350L | 288Wh | 350W | Până la 240W | Compact |
| Y03 Pro | 512Wh | 600W | Până la 240W | Compact |
| PPY-P700L | 576Wh | 700W | Până la 240W | Compact |
| Y012 | 992Wh | 1200W | Până la 240W | Interval-mediu |
| Y015 | 1488Wh | 1500W | Până la 480 W | Extins |
| Y024 Lite | 2232Wh | 2400W | Până la 800W | Capacitate mare |
| Y024 | 2232Wh | 2400W | Până la 800W | Capacitate mare |
Y024 și Y024 Lite
Y024
Capacitate de 2232Wh și putere nominală de 2400W cu profilul său standard de încărcare AC și pachetul de cablu de încărcare-.
Vedeți Y024Y024 Lite
Aceeași clasă de putere de 2232Wh / 2400W cu un profil diferit de încărcare AC și pachet de accesorii.
Vizualizați Y024 LiteComandă cu ridicata și OEM
Producem aceste centrale electrice de camping pentru proiecte en-gros, în vrac și OEM. Confirmați modelele selectate, cantitatea, piața de destinație și orice cerințe de branding sau ambalare înainte de ofertare.
Pentru informații despre fabrică, calitate și conformitate, consultațiControlul calității și testareaşiCertificari si conformitate.
Ce să includeți în cererea dvs. de ofertă
Aveți nevoie de ajutor pentru dimensionarea puterii pentru încărcături de camping sau RV?
Pentru încărcarea aparatelor, planificarea timpului de funcționare, încărcarea solară și dimensionarea specifică-RV, utilizați soluția noastră Camping & RV Power.
Întrebări frecvente ale centralei electrice de camping
Nu. Tensiunea, frecvența, priza și specificațiile de încărcare pot varia în funcție de model și de piața de destinație. Includeți țara de destinație în întrebarea dvs.
Da. Listați modelele și cantitățile preferate în întrebarea dvs. Vânzările vor confirma mixul de produse disponibil și detaliile comenzii pentru piața dvs.
Cerințele privind eticheta-privată pot fi revizuite în funcție de model și proiect. Includeți sigla, ambalajul, manualul și cerințele de-piață de destinație atunci când solicitați o ofertă.
Utilizați soluția noastră Camping & RV Power pentru dimensionarea încărcăturii, planificarea timpului de funcționare și ghidarea încărcării, apoi reveniți aici pentru a compara modelele de centrale electrice de camping potrivite.
Obțineți o recomandare și o cotație pentru o centrală electrică de camping
Trimiteți modelul preferat sau gama de putere, piața de destinație, cantitatea și cerințele OEM.
Trimiteți cerințele dvsCu vedere la nenumărați munți mici (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. este unul dintre cei mai de încredere producători și furnizori de centrale electrice de camping din China. Cu o echipă de producție profesionistă, suntem capabili să răspundem nevoilor majorității clienților noștri. Vă rugăm să nu ezitați să cumpărați cu ridicata în vrac centrale de camping de înaltă calitate fabricate în China aici din fabrica noastră.